Studenti/registrovaní uchazeči VŠEM se přihlašují výhradně jen s údaji pro SIS VŠEM (uživatelské jméno a heslo)!

Produkční a operační management Zobrazit větší

Produkční a operační management

ISBN 978-80-86730-35-6

Nové

Základní funkční oblastí organizace jsou produkční procesy, jejichž výsledky (produkty) jsou základním prostředkem dosahování cílů organizace s využitím pravidel pro texty prezenčního/kombinovaného/distančního studia (určené pro samostudium).

Více informací

48 ks

800,00 Kč

Parametry

Autor Svobodová Hana
Rok vydání 2008

Více informací

Produkční a operační management představuje aplikaci obecných zásad a nástrojů managementu na vlastní produkční (výrobní) proces. s využitím pravidel pro texty prezenčního/kombinovaného/distančního studia (určené pro samostudium)
Tato učební pomůcka přináší základní poznatky o informacích, které jsou nutné pro řízení těchto výrobních – produkčních procesů, charakterizuje základní dokumenty, ve kterých by tyto informace měly být obsaženy, vysvětluje logiku a posloupnost vytváření plánů týkajících se výrobního procesu, přináší vysvětlení systémů řízení výroby a její evidence. Dále věnuje pozornost oblasti, ve které jsou předurčeny parametry výrobku, technologie a organizace produkčního procesu, tj. oblasti technické přípravy výroby, a významu a využití standardizace v produkčním procesu.
Součástí tohoto textu je také oblast řízení procesů, nazývaných jako procesy podpůrné, které vytvářejí podmínky pro vlastní průběh výroby. V literatuře se o této problematice dočtete také pod názvy řízení výroby, výrobní, provozní, management, operations management, production control. Produkční a operační management (ukázka).

Ke stažení